W momencie utraty naturalnych włosów wiele kobiet traci też poczucie własnej"/>

Instytut Włosów GD


Chłodna 2, 00-891 Warszawa

Tel: +48 728 825 996

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://www.instytut-wlosow.pl/ • Peruki z włosów naturalnych - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-06-30

W momencie utraty naturalnych włosów wiele kobiet traci też poczucie własnej wartości i bardzo przeżywa ten fakt. Ktoś, kto nigdy nie przeżył poważnej choroby lub nie doświadczył jej w przypadku bliskiej osoby, nie jest w stanie tego zrozumieć. Ale jeśli szuka się peruki z włosów naturalnych, na szczęście można ją otrzymać. Tu, w Polsce, w Warszawie, poprzez instytut-wlosow.pl.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie trychologii, fryzjerstwa i perukarstwa zaowocowało ręcznie wykonywanymi perukami, które idealnie przylegają do kształtu głowy. Przymocowane specjalnym plastrem, dobrze się trzymają nawet przy intensywnym wysiłku czy podczas pływania. Jest możliwe rozczesywanie włosów, układanie dowolnej stylizacji, tworzenie przedziałka w wybranym miejscu.

Peruki są nie tylko wspaniale naturalne, ale również wytrzymałe i odporne na upływ lat. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji mogą służyć i zadawać szyku nawet przez kilka lat. Ważne, aby sprecyzować swoje oczekiwania, dokonać niezbędnych pomiarów i zamówić model, który zapewnia ogromny komfort psychiczny w czasie choroby.

http://www.instytut-wlosow.pl/ • Peruki z włosów naturalnych


Podobne firmy w pobliżu:

Mish Mash Hostel


Warszawa, Nowogrodzka 42

Przejdź

FlyPix Michał Grybowicz


Warszawa, Grupy AK Krybar -

Przejdź

ZooBoom


Warszawa, Stalowa 2

Przejdź

Znajdź się na samym szczycie rozpoznawalności marki
Z katalogiem studiahistlit.edu.pl