Znajomość języków obcych ma ogromne znaczenie - zwłaszcza język"/>

Bilinguo

Karmelicka 28, 33-332 Kraków

Tel: (+48) 793-281-287

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Konwersacja po angielsku przez Skype - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-08-03

Znajomość języków obcych ma ogromne znaczenie - zwłaszcza języka angielskiego. Nauczany jest on już od najmłodszych lat w przedszkolach, a następnie szkołach. Wielu pracodawców wymaga płynnej znajomości tego języka. Na rozmowach rekrutacyjnych to już niemal standard, że sprawdza się poziom znajomości języka obcego u kandydata. Niestety wiele osób, mimo bogatej wiedzy teoretycznej, ma ogromną blokadę przed mówieniem w obcym języku.

"Rozgadać się" w obcym języku pozwalają jedynie ćwiczenia w praktyce. Dla osób z nieśmiałością do mówienia powstała konwersacja po angielsku przez skype. Ta forma nauki realizowana jest przez firmę bilinguo.pl. Od tej chwili w komfortowych warunkach i  w zaciszu własnego domu można szlifować swój angielski. Ta forma nauki sprawdza się o wiele lepiej niż konieczność uczestniczenia w klasycznych kursach.

Konwersacja po angielsku przez Skype

Podobne firmy w pobliżu:

Amako Expo

Kraków, Gdyńska 19

Przejdź

Znajdź się na samym szczycie rozpoznawalności marki
Z katalogiem studiahistlit.edu.pl