Karomet Odlewnictwo Metali Kolorowych


Zakrzewo 57, 87-220 Radzyń Chełmiński

Tel: 566 - 886 - 303

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Odlewnia aluminium - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-06-21

Realizacja zamówień hurtowych i detalicznych, obejmujących odlewy z różnych typów metalu, w tym surowca kolorowego (miedzi, mosiądzu, brązu), to domena firmy, która przedstawia się na stronie internetowej karomet.pl. Publikowana pod podanym linkiem oferta to wynik wieloletniej obserwacji rynku i potrzeb generowanych zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. 

Priorytetem dla zatrudnionej kadry jest wykonanie zamówienia terminowo, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dzięki stosowaniu sprawdzonych metod odlewu oraz korzystaniu na co dzień z odpowiednio wyposażonego zaplecza sprzętowego pracownicy mogą podjąć się realizacji każdego rodzaju zlecenia, bez względu na stopień jego skomplikowania.

Odlewnia aluminium zaprasza do zapoznania się z ofertą odbiorców biznesowych z terenu całej Polski, generujących stałe zapotrzebowanie na sztuki odlewnicze konkretnego rodzaju. Może zaproponować współpracę długoterminową, satysfakcjonującą klienta zarówno pod kątem jakości dostaw, jak i przystępnej ceny. 

Odlewnia aluminium


Podobne firmy w pobliżu:

BEAUTY MEDICA


Toruń, Mikołaja Reja 20

Przejdź

Hallo Taxi


Toruń, Na Zapleczu 28A

Przejdź

Zwiedzaj Toruń


Toruń, Bażyńskich 8

Przejdź

Znajdź się na samym szczycie rozpoznawalności marki
Z katalogiem studiahistlit.edu.pl