Racoon Polska


Szpitalna 5, 00--03 Warszawa

Tel: 22 828 41 03

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Racoon Polska | Włosy do przedłużania - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-09-06

Na stronie internetowej Racoon.pl znajduje się oferta specjalistów w dziedzinie niebanalnych fryzur. Przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku proponuje wysokiej klasy naturalne i syntetyczne włosy do przedłużania. W katalogu produktowym znaleźć można bogatą gamę wariantów kolorystycznych. Ponadto przedsiębiorstwo ma do zaoferowania modele bazujące na sprawdzonych technologiach, dzięki czemu fryzjerzy nie muszą stosować specjalistycznych klejów.

Asortyment został uzupełniony również linią starannie wyselekcjonowanych kosmetyków, wśród których znajdują się szampony, odżywki, maski nawilżające oraz preparaty chroniące fryzurę przed działaniem wysokiej temperatury.

Z oferty firmy mogą skorzystać także styliści chcący poprawić swoje umiejętności w zakresie przedłużania włosów. W ramach szkolenia prowadzone są zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują stosowny certyfikat, który uprawnia ich do wykonywania usługi w salonach partnerskich.

Racoon Polska | Włosy do przedłużania


Podobne firmy w pobliżu:

Qdent Warszawa


Warszawa, Sokołowska 9

Przejdź

CEET Sp. z o.o.


Warszawa, Żelazna 59a

Przejdź

Znajdź się na samym szczycie rozpoznawalności marki
Z katalogiem studiahistlit.edu.pl