Apis Farmacja Sp. z o.o.


Łącko 843, 33-390 Łącko

Tel: +48 18 264 13 36

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Apis Farmacja Sp. z o.o. • Plaster w żelu - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-05-01

Nieustannie zmieniające się warunki atmosferyczne, wysokie temperatury i niska wilgotność powietrza mogą powodować pęknięcia skóry na stopach i dłoniach. Na szczęście istnieje kilka skutecznych metod, które można stosować w celu złagodzenia tych problemów.

Najważniejszą rzeczą, jaką można zrobić, aby złagodzić pęknięcia skóry stóp i dłoni, jest dobre nawilżenie. Codzienne stosowanie kremów lub maści do rąk i stóp, które zawierają substancje nawilżające, może pomóc złagodzić suchość i spulchnić skórę. Należy używać produktów o wyższej zawartości składników nawilżających, takich jak aloes, mocznik lub gliceryna.

Jeśli pęknięcia są już obecne, należy na nie nałożyć specjalny plaster w żelu. Plaster w żelu pomaga utrzymać wilgoć i składniki odżywcze w skórze, co pozwala jej szybciej się goić. Z reguły plaster w żelu powinien być stosowany dwa razy dziennie.

Codzienna porcja witamin i minerałów jest również ważna dla utrzymania zdrowej skóry. Składniki takie jak witaminy A, E i B6 oraz magnez i cynk są szczególnie ważne w utrzymaniu zdrowych stóp i dłoni. Aby je uzupełnić, warto wzbogacić swoją dietę o warzywa liściaste, owoce, ryby i ziarna zbóż.

Podsumowując, pęknięcia skóry stóp i dłoni są częstym problemem wynikającym z niskiej wilgotności powietrza. Aby zwalczyć te objawy, ważne jest, aby codziennie stosować produkty nawilżające i plaster w żelu oraz dostarczać organizmowi witamin i minerałów.

Apis Farmacja Sp. z o.o. • Plaster w żelu


Podobne firmy w pobliżu:

ApartZakop.pl


Zakopane, Sienkiewicza 1C

Przejdź

GREJ


Klucze, Załęże 48

Przejdź

Monitoring & IT


Kraków, Tetmajera 19

Przejdź

Znajdź się na samym szczycie rozpoznawalności marki
Z katalogiem studiahistlit.edu.pl