AGRO-OGRODNICZY.PL


Pl. Kościuszki 16, 99-150 Grabów

Tel: 505 911 065

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Goltix 700 SC - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-06-30

Przeznaczone do zwalczania wszelkiego rodzaju chwastów, jakie mogą dawać się we znaki posiadaczom rozmaitych upraw, środki, które można znaleźć w sklepie online działającym na stronie agro-ogrodniczy.pl, odznaczają się wysoką skutecznością. Warto w nie zatem inwestować, by chronić swoje uprawy przed zagłuszaniem przez chwasty oraz pobieraniem przez nie z gleby składników pokarmowych i wody, co skutkowałoby gorszym rozwojem roślin uprawnych albo nawet ich obumarciem.

Założyciele sklepu zadbali, by w ofercie znalazły się tylko najlepsze herbicydy, skuteczne, wydajne, łatwe w stosowaniu i niewymagające częstych aplikacji, co ma na celu zapewnienie, że inwestycja będzie ekonomiczna, a zastosowanie środka - dogodne. W dodatku wiele z tych preparatów odznacza się uniwersalnością, co jest ich ważną zaletą.

Klienci mogą postawić między innymi na GOLTIX-S 700 SC, ale godnych uwagi propozycji jest znacznie więcej. Są to produkty przeznaczone do różnych chwastów oraz ochrony upraw wszelkiego rodzaju.

Goltix 700 SC


Podobne firmy w pobliżu:

Xfelgi.pl


Poniatów, Piotrkowska 4C

Przejdź

wyprawkowy


Brzeziny, Słoneczna 37

Przejdź

Travicom.PL


Dobroń, Sienkiewicza 46

Przejdź

Znajdź się na samym szczycie rozpoznawalności marki
Z katalogiem studiahistlit.edu.pl