CommLED Solutions Sp. z o.o.


Tarnogórska 149, 44-100 Gliwice

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

CommLED Solutions Sp. z o.o. • Oprawa led do wysokich temperatur - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-06-23

W takich przestrzeniach jak hale produkcyjne może się wytwarzać wysoka temperatura, która ma negatywny wpływ nie tylko na pracowników, ale również na wykorzystywany w procesach sprzęt. Czasami zapomina się, że wrażliwym elementem w takich miejscach są oprawy oświetleniowe, które wymagają przecież odpowiedzialnego i przemyślanego podejścia. To kwestia zarówno bezpieczeństwa, jak i efektywności.

Dlatego też na stronie internetowej commled.eu można przekonać się, co oznacza profesjonalna i polecana oprawa LED do wysokich temperatur. Firma jest jednocześnie producentem, sprzedawcą, montażystą, konsultantem i serwisantem najciekawszych rozwiązań w zakresie oświetlenia takich miejsc jak hale produkcyjne, magazyny, przestrzenie komercyjne czy obiekty sportowe.

Wracając do kwestii wysokiej temperatury, odpowiednio dobrane oświetlenie może pracować nawet w środowisku około 90°C. Specjalny układ oprowadzania ciepła, a także zaawansowana konstrukcja nie wykluczają się z wysoką mocą oświetlenia i niezawodnością w różnych zastosowaniach.

CommLED Solutions Sp. z o.o. • Oprawa led do wysokich temperatur


Podobne firmy w pobliżu:

Netpaka.eu


Lubliniec, Powstańców Śląskich 54

Przejdź

fulloutdoorprintservice


Cieszyn, Al. Piastowska 4

Przejdź

HS MEDICAL POLAND


Tychy, Fabryczna 45

Przejdź

Znajdź się na samym szczycie rozpoznawalności marki
Z katalogiem studiahistlit.edu.pl